Pirkti praleidimas duomenų bazę

Turite įsidėmėti pagrindinę stebėjimų įvedimo į duomenų bazę taisyklę, kad stebėjimus reikia įvesti taip, kad ir po kelių dešimtmečių stebėjimą skaitantis žmogus suprastų, kur, kas ir kada buvo stebėta. Baltasis gandras. Oregonas užima vos 27 vietą, tačiau per pastaruosius keletą metų atrodo taip, tarsi pirmautų Amerikoje pagal benamių skaičių!

Verslo reikalavimai Prieš sėdėdami prie klaviatūros, turime užtikrinti, kad turime tvirtą supratimą apie kliento reikalavimus. Koks geriausias būdas gauti šį supratimą? Žinoma, kalbėtis su klientu! Susitinkant su XYZ Žmogiškųjų išteklių direktoriumi, mes sužinojome, kad jie yra valdiklių pardavimo kompanija, ir pirmiausia nori sekti informaciją apie savo pardavimų personalą.

Kaip žinoti, ar perkant automobilį nurodoma tikra rida?

Žmogiškųjų išteklių departamentas norėtų stebėti kiekvieno darbuotojo teritoriją, taip pat kiekvieno darbuotojo atlyginimo informaciją ir priežiūros struktūrą.

Kad atitiktume šiuos reikalavimus, sukūrėme duomenų bazę, susidedančią iš trijų lentelių, parodytų šio puslapio Entity-Relationship diagramoje. Jei dar nepasirinkote platformos savo duomenų bazei, straipsnyje " Duomenų bazės programinės įrangos parinktys" rasite pasirinkimo procesą.

Duomenų bazės kūrimas Pirmasis mūsų žingsnis - sukurti pačią duomenų bazę. Daugelis duomenų bazių valdymo sistemų siūlo keletą pirkti praleidimas duomenų bazę pritaikyti duomenų bazės parametrus šiuo etapu, tačiau mūsų duomenų bazė leidžia tik sukurti duomenų bazę.

senamadiškas pažinčių manieras pažintys per rimtas greitai

Kaip ir visoms mūsų komandoms, galbūt norėsite sužinoti savo DBV dokumentaciją, kad nustatytumėte, ar kokie papildomi jūsų konkrečios sistemos palaikomi parametrai atitinka jūsų poreikius. Šios konvencijos yra lengvai suprantamos.

london pažintys dienoraštis greitasis pažintys syracuse ny

Toliau skaitykite šį vadovėlį sukūrę mūsų duomenų bazės lenteles. Dabar, kai sukūrėme ir sukūrėme savo duomenų bazę, mes esame pasirengę sukurti tris lenteles, naudojamas "XYZ Corporation" personalo duomenų saugojimui.

SQL duomenų bazių ir lentelių kūrimas

Mes įgyvendinsime lenteles, kurias sukūrėme ankstesnėje šio vadovo dalyje. Mūsų pirmojo stalo kūrimas Mūsų pirmoji lentelė susideda iš kiekvieno mūsų įmonės darbuotojo asmens duomenų.

Turime įtraukti kiekvieno darbuotojo vardą, atlyginimą, ID ir valdytoją. Geriausia dizaino praktika atskirti paskutinius ir pirmuosius pavadinimus į atskirus laukus, kad ateityje būtų lengviau ieškoti duomenų ir rūšiuoti. Be to, stebėsime kiekvieno darbuotojo valdytoją, įtraukdami nuorodą į vadybininko darbuotojo ID kiekvieno darbuotojo įraše.

Pirmiausia pažvelkime į norimą darbuotojo lentelę. Atributas ReportsTo saugo kiekvieno darbuotojo vadybininko ID. Dabar galime naudoti SQL, kad galėtume sukurti lentelę mūsų personalo duomenų bazėje. Prieš tai atliksime, įsitikinsime, kad esame teisingoje duomenų bazėje, išduodami USE komandą: USE personalas; Arba "duomenų bazės personalas"; komanda atliks tą pačią funkciją. Pirmiau pateikta komanda gali atrodyti paini, tačiau už jos esama iš tikrųjų paprastos struktūros.

birdlife.lt - Mes dirbame paukščiams ir žmonėms

Duomenų tipas nurodo, kokio tipo informaciją kiekviename lauke norite išsaugoti. Darbuotojų vardai bus įvairaus ilgio simbolių eilutės, todėl mes nesitikime, kad bet kuris darbuotojas turėtų vardą arba pavardę ilgiau nei 25 simbolius. Tai paprasčiausiai nurodo duomenų bazę, ar pridedant eilučių prie duomenų bazės, ar NULL arba tuščias vertes yra leidžiamas dėl šio atributo.

  • SQL duomenų bazių ir lentelių kūrimas
  • Antrame sakinyje ne "naudojimas", o "perdavimas" turėjo būti.
  • What geras profilis online dating
  • Naujas pažintys apps iphone
  • Balsuoti internetu sms
  • Online pažinčių eglės giraitė

Mūsų pavyzdyje žmogiškųjų išteklių departamentas reikalauja, kad kiekvienam darbuotojui būtų saugomas darbuotojo ID ir vardas.

Tačiau ne kiekvienas darbuotojas kaip nulaužti ir laimėti online dating vadovo - generalinis direktorius niekam nepraneša!

Statyti likusias lenteles Dabar pažvelkime į teritorijų lentelę. Greitai pažvelgus į šiuos duomenis atrodo, kad turime laikyti sveiką skaičių ir dvi kintamos ilgio eilutes. Kaip ir ankstesniame pavyzdyje, mes nesitikime, kad regiono ID sunaudoja daugiau nei 25 simbolių.

Tačiau kai kuriose mūsų teritorijose yra ilgesnių pavadinimų, todėl pratęsime leistiną šio atributo ilgį iki 40 simbolių.

2020 metai Lietuvos aplinkosaugos įstatymuose atnešė svarbių naujienų

Išsami informacija apie kiekvieną darbuotoją ir teritoriją yra saugoma ankstesnėse mūsų lentelėse. Todėl mes turime tik laikyti du sveikieji skaičiaus identifikavimo pirkti praleidimas duomenų bazę šioje lentelėje. Jei mums reikia išplėsti šią informaciją, mes galime naudoti JOIN mūsų duomenų atrankos komandose, kad gautume informaciją iš kelių lentelių.

juoda pažinčių stebulė žiūrėti aklas pažintys internete hd

Šis duomenų saugojimo metodas mažina duomenų dubliavimą mūsų duomenų bazėje ir užtikrina optimalų vietos naudojimą mūsų saugojimo įrenginiuose. Būsimoje pamokoje mes išsamiai aptarsime JOIN komandą.

pažinčių svetainės profilis nepavyksta kopenhagos pažinčių kultūra

Tačiau visa tai nėra prarasta. Mes norime, kad atlyginimas būtų sveikas skaičius. Daugeliu atvejų nėra galimybės pridėti stulpelį prie esamos lentelės. Taip yra dėl to, kad lentelėje jau yra eilučių be šio atributo įrašo.

Pardavimo parinkčių lentelė

Ir tai apibūdina mūsų žvilgsnį į SQL duomenų bazę ir stalo kūrimo procesą. Patikrinkite dažniausiai naujus dalinius mūsų SQL vadovo serijose. Jei norite gauti priminimą apie el.

greitasis pažintys kingston jamaica pažintys kultūrą rusijoje

Paštą, kai prie svetainių "Apie duomenų bazes" įtraukiami nauji straipsniai, būtinai užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį! Alike posts.